Новел Недвижности

Се издава Локал во Центар, Шифра: F1301

Општи информации:

Последна промена: 21/05/2020  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 42 m²
Број на соби:
Кат: сутерен 
Број на купатила:
Греење на струја:

Финансиски Информации:

Цена: Please contact

Се издава локал во Скопје, Центар со површина од 42 m2. Екстра: Греење на струја. Цена: 0 EUR Se izdava lokal vo Skopje, Centar so povrshina od 42 m2. Ekstra: Greenje na struja. Cena: 0 EUR

Слични Огласи

Се издава Локал во Центар 42 m²
1000 €
Се издава Локал во Центар 45 m²
700 €
Се издава Локал во Центар 40 m²
350 €
Се издава Локал во Центар 39 m²
0 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava lokal vo Skopje, Centar so povrshina od 42 m2. Ekstra: Greenje na struja. Cena: 0 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.