Новел Недвижности

Се издава Локал во Дебар Маало, Шифра: F1257

Општи информации:

Последна промена: 14/05/2019  
Населба: Дебар Маало  
Локација:  
Површина: 100 m²
Број на соби:
Кат: приземје 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Кујнски елементи:
Кујнски апарати:

Финансиски Информации:

Цена: 1000 €
Депозит: 1000 €
Провизија: 50%

Се издава наместен локал во Скопје, Дебар Маало со површина од 100 m2. Екстра:. Цена: 1000 EUR Se izdava namesten lokal vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 100 m2. Ekstra:. Cena: 1000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 61 m²
300 €
Се издава Канцеларија во Центар 80 m²
0 €
Се издава Куќа во Жданец 400 m²
1500 €
Се издава Куќа во Бардовци 300 m²
1500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten lokal vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 100 m2. Ekstra:. Cena: 1000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.