Новел Недвижности

Се издава Локал во Центар, Шифра: F1248

Општи информации:

Последна промена: 08/02/2019  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 19 m²
Број на соби:
Кат:
Ентериер: Празен  

Финансиски Информации:

Цена: 70 €
Депозит: 70 €
Провизија: 50%

Се издава празен локал во Скопје, Центар со површина од 19 m2. Екстра: Цена: 70 EUR Se izdava prazen lokal vo Skopje, Centar so povrshina od 19 m2. Ekstra: Cena: 70 EUR

Слични Огласи

Се издава Локал во Центар 21 m²
100 €
Се издава Локал во Центар 22 m²
100 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen lokal vo Skopje, Centar so povrshina od 19 m2. Ekstra: Cena: 70 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.