Новел Недвижности

Се издава Локал во Центар, Шифра: F1245

Општи информации:

Последна промена: 17/12/2018  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 22 m²
Број на соби:
Кат: сутерен 
Ентериер: Празен  
Греење на струја:

Финансиски Информации:

Цена: 100 €
Депозит: 100 €
Провизија: 50%

Се издава празен локал во Скопје, Центар со површина од 22 m2. Екстра: Греење на струја. Цена: 100 EUR Se izdava prazen lokal vo Skopje, Centar so povrshina od 22 m2. Ekstra: Greenje na struja. Cena: 100 EUR

Слични Огласи

Се издава Локал во Центар 22 m²
130 €
Се издава Локал во Центар 25 m²
140 €
Се издава Локал во Центар 19 m²
70 €
Се издава Локал во Центар 21 m²
100 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen lokal vo Skopje, Centar so povrshina od 22 m2. Ekstra: Greenje na struja. Cena: 100 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.