Новел Недвижности

Се издава Локал во Тафталиџе 2, Шифра: F1239

Општи информации:

Последна промена: 21/03/2019  
Населба: Тафталиџе 2  
Локација:  
Површина: 27 m²
Број на соби:
Кат: високо приземје 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Греење на струја:

Финансиски Информации:

Цена: 260 €
Депозит: 260 €
Провизија: 50%

Се издава празен локал во Скопје, Тафталиџе 2 со површина од 27 m2. Екстра: Греење на струја. Цена: 260 EUR Se izdava prazen lokal vo Skopje, Taftalidje 2 so povrshina od 27 m2. Ekstra: Greenje na struja. Cena: 260 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 62 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Дебар Маало 85 m²
350 €
Се издава Деловен Објект во Кисела Вода 2688 m²
0 €
Се издава Канцеларија во Центар 70 m²
500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen lokal vo Skopje, Taftalidje 2 so povrshina od 27 m2. Ekstra: Greenje na struja. Cena: 260 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.