Новел Недвижности

Се издава Локал во Влае, Шифра: F1190

Општи информации:

Последна промена: 13/04/2018  
Населба: Влае  
Локација:  
Површина: 27 m²
Број на соби:
Кат: приземје 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Двор: 50м2 
Греење на струја:

Финансиски Информации:

Цена: 150 €
Депозит: 150 €
Провизија: 50%

Се издава празен локал во Скопје, Влае со површина од 27 m2. Екстра: Греење на струја. Цена: 150 EUR Se izdava prazen lokal vo Skopje, Vlae so povrshina od 27 m2. Ekstra: Greenje na struja. Cena: 150 EUR

Актуелни огласи

Се продава Стан во Тафталиџе 1 93 m²
99500 €
Се издава Стан во Дебар Маало 125 m²
650 €
Се издава Канцеларија во Дебар Маало 75 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Центар 61 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen lokal vo Skopje, Vlae so povrshina od 27 m2. Ekstra: Greenje na struja. Cena: 150 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.