Новел Недвижности

Се издава Локал во Центар, Шифра: F1106

Општи информации:

Последна промена: 13/09/2017  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 21 m²
Број на соби:
Кат: мезанин 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Греење на струја:

Финансиски Информации:

Цена: 100 €
Депозит: 100 €
Провизија: 50%

Се издава празен локал во Скопје, Центар со површина од 21 m2. Екстра: Греење на струја. Цена: 100 EUR Se izdava prazen lokal vo Skopje, Centar so povrshina od 21 m2. Ekstra: Greenje na struja. Cena: 100 EUR

Слични Огласи

Се издава Локал во Центар 22 m²
130 €
Се издава Локал во Центар 25 m²
140 €
Се издава Локал во Центар 19 m²
70 €
Се издава Локал во Центар 22 m²
100 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen lokal vo Skopje, Centar so povrshina od 21 m2. Ekstra: Greenje na struja. Cena: 100 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.