Новел Недвижности

Се издава Локал во Центар, Шифра: F1104

Општи информации:

Последна промена: 16/01/2019  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 200 m²
Број на соби:
Кат: приземје 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Клима:
Централно Парно:

Финансиски Информации:

Цена: 1400 €
Депозит: 1400 €
Провизија: 50%

Се издава празен локал во Скопје, Центар со површина од 200 m2. Екстра: Клима, Централно Парно. Цена: 1400 EUR Se izdava prazen lokal vo Skopje, Centar so povrshina od 200 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno. Cena: 1400 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 62 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Дебар Маало 85 m²
350 €
Се издава Деловен Објект во Кисела Вода 2688 m²
0 €
Се издава Канцеларија во Центар 70 m²
500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen lokal vo Skopje, Centar so povrshina od 200 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno. Cena: 1400 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.