Новел Недвижности

Се издава Локал во Тафталиџе 1, Шифра: F1089

Општи информации:

Последна промена: 15/05/2019  
Населба: Тафталиџе 1  
Локација:  
Површина: 16 m²
Број на соби:
Кат: приземје 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:

Финансиски Информации:

Цена: 150 €
Депозит: 150 €
Провизија: 50%

Се издава празен локал во Скопје, Тафталиџе 1 со површина од 16 m2. Екстра: Цена: 150 EUR Se izdava prazen lokal vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 16 m2. Ekstra: Cena: 150 EUR

Актуелни огласи

Се продава Стан во Тафталиџе 1 63 m²
83500 €
Се издава Куќа во Бардовци 280 m²
1250 €
Се издава Куќа во Водно 300 m²
1150 €
Се издава Стан во Ново Лисиче 74 m²
375 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen lokal vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 16 m2. Ekstra: Cena: 150 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.