Новел Недвижности

Се издава Локал во Центар, Шифра: F1077

Општи информации:

Последна промена: 01/10/2018  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 80 m²
Број на соби:
Кат: приземје 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Клима:
Греење на струја:

Финансиски Информации:

Цена: 1000 €
Депозит: 1000 €
Провизија: 50%

Се издава празен локал во Скопје, Центар со површина од 80 m2. Екстра: Клима, Греење на струја. Цена: 1000 EUR Se izdava prazen lokal vo Skopje, Centar so povrshina od 80 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja. Cena: 1000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Водно 43 m²
230 €
Се издава Стан во Центар 84 m²
500 €
Се продава Стан во Тафталиџе 1 55 m²
62000 €
Се издава Куќа во Бардовци 300 m²
1500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen lokal vo Skopje, Centar so povrshina od 80 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja. Cena: 1000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.