Новел Недвижности

Се издава Локал во Дебар Маало, Шифра: F1038

Општи информации:

Последна промена: 09/04/2019  
Населба: Дебар Маало  
Локација:  
Површина: 85 m²
Број на соби:
Кат: приземје 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:

Финансиски Информации:

Цена: 450 €
Депозит: 450 €
Провизија: 50%

Се издава празен локал во Скопје, Дебар Маало со површина од 85 m2. Екстра: Цена: 450 EUR Se izdava prazen lokal vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 85 m2. Ekstra: Cena: 450 EUR

Актуелни огласи

Се продава Стан во Тафталиџе 1 63 m²
83500 €
Се издава Куќа во Бардовци 280 m²
1250 €
Се издава Куќа во Водно 300 m²
1150 €
Се издава Стан во Ново Лисиче 74 m²
375 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen lokal vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 85 m2. Ekstra: Cena: 450 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.