Новел Недвижности

Се издава Локал во Влае, Шифра: F1007

Општи информации:

Последна промена: 08/04/2019  
Населба: Влае  
Локација:  
Површина: 140 m²
Број на соби:
Кат: приземје 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Сопствено парно:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 700 €
Депозит: 700 €
Провизија: 50%

Се издава празен локал во Скопје, Влае со површина од 140 m2. Екстра: Сопствено парно, Нова Зграда. Цена: 700 EUR Se izdava prazen lokal vo Skopje, Vlae so povrshina od 140 m2. Ekstra: Sopstveno parno, Nova Zgrada. Cena: 700 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Центар 55 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Центар 150 m²
1500 €
Се продава Стан во Центар - Универзална Сала 85 m²
93000 €
Се издава Локал во Дебар Маало 120 m²
700 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen lokal vo Skopje, Vlae so povrshina od 140 m2. Ekstra: Sopstveno parno, Nova Zgrada. Cena: 700 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.