Новел Недвижности

Се издава Локал во Центар, Шифра: F0985

Општи информации:

Последна промена: 18/02/2019  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 90 m²
Број на соби:
Кат: приземје+сутерен 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Кујнски елементи:
Кујнски апарати:

Финансиски Информации:

Цена: 450 €
Депозит: 450 €
Провизија: 50%

Се издава наместен локал во Скопје, Центар со површина од 90 m2. Екстра:. Цена: 450 EUR Se izdava namesten lokal vo Skopje, Centar so povrshina od 90 m2. Ekstra:. Cena: 450 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 62 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Дебар Маало 85 m²
350 €
Се издава Деловен Објект во Кисела Вода 2688 m²
0 €
Се издава Канцеларија во Центар 70 m²
500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten lokal vo Skopje, Centar so povrshina od 90 m2. Ekstra:. Cena: 450 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.