Novel Real Estate Logo

E2579 - Издавање - Канцеларија, Центар

Општи информации:

Последна промена: 28/09/2023  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 102 m²
Број на соби:
Кат: 10 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 750 €
Депозит: 750 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава празен канцелариски простор во Скопје, Центар со површина од 102 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Нова Зграда. Цена: 750 EUR
Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 102 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 750 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 105 m²
800 €
Се издава Стан во Карпош 2 130 m²
750 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 73 m²
600 €
Се продава Стан во Аеродром 52 m²
88400 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 102 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 750 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links