Novel Real Estate Logo

E2569 - Издавање - Канцеларија, Центар

Општи информации:

Последна промена: 21/08/2023  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 65 m²
Број на соби:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: 2 тераси 
Клима:
Греење на струја:

Финансиски Информации:

Цена: 400 €
Депозит: 400 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава празен канцелариски простор во Скопје, Центар со површина од 65 m2. Екстра: Греење на струја, Клима. Цена: 400 EUR
Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 65 m2. Ekstra: Greenje na struja, Klima. Cena: 400 EUR

Слични Огласи

Се издава Канцеларија во Центар 64 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Центар 64 m²
400 €
Се издава Канцеларија во Центар 60 m²
450 €
Се издава Канцеларија во Центар 65 m²
450 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 65 m2. Ekstra: Greenje na struja, Klima. Cena: 400 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links