Novel Real Estate Logo

E2400 - Издавање - Канцеларија, Дебар Маало

Општи информации:

Последна промена: 10/05/2022  
Населба: Дебар Маало  
Локација:  
Површина: 360 m²
Број на соби:
Кат: 3 ката 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Двор: 80м2 
Клима:
Централно Парно:
Реновиран:

Финансиски Информации:

Цена: 4000 €
Депозит: 4000 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава празен канцелариски простор во Скопје, Дебар Маало со површина од 360 m2. Екстра: Клима, Реновиран, Централно Парно. Цена: 4000 EUR
Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 360 m2. Ekstra: Klima, Renoviran, Centralno Parno. Cena: 4000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 36 m²
240 €
Се издава Куќа во Црниче 270 m²
800 €
Се издава Стан во Карпош 2 50 m²
300 €
Се продава Куќа во Матка 80 m²
110000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 360 m2. Ekstra: Klima, Renoviran, Centralno Parno. Cena: 4000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links