Novel Real Estate Logo

E2392 - Издавање - Канцеларија, Дебар Маало

Општи информации:

Последна промена: 23/08/2022  
Населба: Дебар Маало  
Локација:  
Површина: 152 m²
Број на соби:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 1000 €
Депозит: 1000 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава празен канцелариски простор во Скопје, Дебар Маало со површина од 152 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Нова Зграда. Цена: 1000 EUR
Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 152 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 1000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Центар 67 m²
300 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 170 m²
1000 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 119 m²
700 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 125 m²
900 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 152 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 1000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links