Novel Real Estate Logo

E2391 - Издавање - Канцеларија, Карпош 2

Општи информации:

Последна промена: 20/04/2022  
Населба: Карпош 2  
Локација: Бул.Илинден 
Површина: 88 m²
Број на соби:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: француска 
Клима:
Сопствено парно:
Кујнски елементи:
Кујнски апарати:

Финансиски Информации:

Цена: 700 €
Депозит: 700 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен канцелариски простор во Скопје, Карпош 2 со површина од 88 m2. Екстра: Клима, Гаража, Сопствено парно. Цена: 700 EUR
Se izdava namesten kancelariski prostor vo Skopje, Karposh 2 so povrshina od 88 m2. Ekstra: Klima, Garaza, Sopstveno parno. Cena: 700 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 36 m²
240 €
Се издава Куќа во Црниче 270 m²
800 €
Се издава Стан во Карпош 2 50 m²
300 €
Се продава Куќа во Матка 80 m²
110000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten kancelariski prostor vo Skopje, Karposh 2 so povrshina od 88 m2. Ekstra: Klima, Garaza, Sopstveno parno. Cena: 700 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links