Novel Real Estate Logo

E2324 - Издавање - Канцеларија, Карпош 3

Општи информации:

Последна промена: 19/07/2021  
Населба: Карпош 3  
Локација:  
Површина: 115 m²
Број на соби:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Подрум: +7м2 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 600 €
Депозит: 600 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава празен канцелариски простор во Скопје, Карпош 3 со површина од 115 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт. Цена: 600 EUR
Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Karposh 3 so povrshina od 115 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift. Cena: 600 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Волково 180 m²
1150 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 82 m²
600 €
Се издава Стан во Центар 55 m²
400 €
Се издава Стан во Аеродром 65 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Karposh 3 so povrshina od 115 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift. Cena: 600 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.