Novel Real Estate Logo

E2269 - Издавање - Канцеларија, Дебар Маало

Општи информации:

Последна промена: 22/01/2021  
Населба: Дебар Маало  
Локација:  
Површина: 105 m²
Број на соби:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: 2 тераси  
Клима:
Централно Парно:
Паркинг:

Финансиски Информации:

Цена: 450 €
Депозит: 450 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава празен канцелариски простор во Скопје, Дебар Маало со површина од 105 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Паркинг. Цена: 450 EUR
Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 105 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Parking. Cena: 450 EUR

Актуелни огласи

Се издава Куќа во Бардовци 280 m²
1250 €
Се издава Куќа во Црниче 350 m²
1600 €
Се издава Куќа во Трнодол 250 m²
1000 €
Се издава Куќа во Железара 320 m²
700 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 105 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Parking. Cena: 450 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.