Новел Недвижности

Се издава Канцеларија во Карпош 3, Шифра: E2230

Општи информации:

Последна промена: 10/09/2020  
Населба: Карпош 3  
Локација:  
Површина: 120 m²
Број на соби:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: 13м2 
Централно Парно:
Имотен лист:
Лифт:
Реновиран:
Кујнски елементи:
Кујнски апарати:

Финансиски Информации:

Цена: 500 €
Депозит: 500 €
Провизија: 50%

Се издава празен канцелариски простор во Скопје, Карпош 3 со површина од 120 m2. Екстра: Централно Парно, Лифт, Кујнски елементи, Кујнски апарати, Реновиран. Цена: 500 EUR Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Karposh 3 so povrshina od 120 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Kujnski elementi, Kujnski aparati, Renoviran. Cena: 500 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Тафталиџе 1 84 m²
500 €
Се продава Стан во Капиштец 151 m²
190000 €
Се издава Стан во Мичурин 72 m²
350 €
Се издава Стан во Центар 74 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Karposh 3 so povrshina od 120 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Kujnski elementi, Kujnski aparati, Renoviran. Cena: 500 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.