Новел Недвижности

Се издава Канцеларија во Центар - Универзална Сала, Шифра: E2216

Општи информации:

Последна промена: 20/11/2020  
Населба: Центар - Универзална Сала  
Локација: ул.Рајко Жинзифов 
Површина: 68 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: приземје 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: 2 тераси  
Реновиран:
Кујнски елементи:
Кујнски апарати:
Паркинг:

Финансиски Информации:

Цена: 500 €
Депозит: 500 €
Провизија: 50%

Се издава празен канцелариски простор во Скопје, Центар - Универзална Сала со површина од 68 m2. Екстра: Реновиран, Кујнски елементи, Паркинг, Кујнски апарати. Цена: 500 EUR Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar - Univerzalna Sala so povrshina od 68 m2. Ekstra: Renoviran, Kujnski elementi, Parking, Kujnski aparati. Cena: 500 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Кисела Вода 75 m²
350 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 85 m²
400 €
Се издава Канцеларија во Центар 77 m²
320 €
Се продава Стан во Ѓорче Петров 38 m²
33000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar - Univerzalna Sala so povrshina od 68 m2. Ekstra: Renoviran, Kujnski elementi, Parking, Kujnski aparati. Cena: 500 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.