Новел Недвижности

Се издава Канцеларија во Центар, Шифра: E2179

Општи информации:

Последна промена: 05/05/2020  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 94 m²
Број на соби:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 550 €
Депозит: 550 €
Провизија: 50%

Се издава празен канцелариски простор во Скопје, Центар со површина од 94 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт. Цена: 550 EUR Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 94 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift. Cena: 550 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 50 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Центар 200 m²
3000 €
Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 50 m²
250 €
Се издава Канцеларија во Центар 104 m²
800 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 94 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift. Cena: 550 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.