Новел Недвижности

Се издава Канцеларија во Центар, Шифра: E2099

Општи информации:

Последна промена: 06/03/2020  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 152 m²
Број на соби:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: 2 тераси  
Клима:
Сопствено парно:
Паркинг:

Финансиски Информации:

Цена: 950 €
Депозит: 950 €
Провизија: 50%

Се издава празен канцелариски простор во Скопје, Центар со површина од 152 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Паркинг. Цена: 950 EUR Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 152 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Parking. Cena: 950 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 50 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Центар 200 m²
3000 €
Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 50 m²
250 €
Се издава Канцеларија во Центар 104 m²
800 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 152 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Parking. Cena: 950 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.