Новел Недвижности

Се издава Канцеларија во Центар, Шифра: E2079

Општи информации:

Последна промена: 22/05/2020  
Населба: Центар  
Локација: аура 
Површина: 50 m²
Број на соби:
Кат: 7/8 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Лифт:
Нова Зграда:
Паркинг:

Финансиски Информации:

Цена: 350 €
Депозит: 350 €
Провизија: 50%

Се издава празен канцелариски простор во Скопје, Центар со површина од 50 m2. Екстра: Клима, Лифт, Нова Зграда, Паркинг. Цена: 350 EUR Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 50 m2. Ekstra: Klima, Lift, Nova Zgrada, Parking. Cena: 350 EUR

Слични Огласи

Се издава Канцеларија во Центар 55 m²
300 €
Се издава Канцеларија во Центар 50 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Центар 50 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Центар 55 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 50 m2. Ekstra: Klima, Lift, Nova Zgrada, Parking. Cena: 350 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.