Novel Real Estate Logo

E2043 - Издавање - Канцеларија, Центар

Општи информации:

Последна промена: 27/07/2021  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 70 m²
Број на соби:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Ориентација: југ-север 
Клима:
Сопствено парно:
Кујнски елементи:
Кујнски апарати:

Финансиски Информации:

Цена: 500 €
Депозит: 500 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен канцелариски простор во Скопје, Центар со површина од 70 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно. Цена: 500 EUR
Se izdava namesten kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 70 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno. Cena: 500 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Волково 180 m²
1150 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 82 m²
600 €
Се издава Стан во Центар 55 m²
400 €
Се издава Стан во Аеродром 65 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 70 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno. Cena: 500 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.