Новел Недвижности

Се издава Канцеларија во Дебар Маало, Шифра: E1984

Општи информации:

Последна промена: 18/02/2019  
Населба: Дебар Маало  
Локација:  
Површина: 75 m²
Број на соби:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:
Паркинг:

Финансиски Информации:

Цена: 350 €
Депозит: 350 €
Провизија: 50%

Се издава празен канцелариски простор во Скопје, Дебар Маало со површина од 75 m2. Екстра: Централно Парно, Лифт, Нова Зграда, Паркинг. Цена: 350 EUR Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 75 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Parking. Cena: 350 EUR

Слични Огласи

Се издава Канцеларија во Дебар Маало 75 m²
300 €
Се издава Канцеларија во Дебар Маало 80 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Дебар Маало 75 m²
400 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 75 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Parking. Cena: 350 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.