Новел Недвижности

Се издава Канцеларија во Центар, Шифра: E1980

Општи информации:

Последна промена: 04/01/2019  
Населба: Центар  
Локација: ул.В.Влаховиќ 
Површина: 63 m²
Број на соби:
Кат: приземје 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Клима:

Финансиски Информации:

Цена: 380 €
Депозит: 380 €
Провизија: 50%

Се издава празен канцелариски простор во Скопје, Центар со површина од 63 m2. Екстра: Клима. Цена: 380 EUR Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 63 m2. Ekstra: Klima. Cena: 380 EUR

Слични Огласи

Се издава Канцеларија во Центар 62 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Центар 64 m²
400 €
Се издава Канцеларија во Центар 68 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Центар 68 m²
400 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 63 m2. Ekstra: Klima. Cena: 380 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.