Новел Недвижности

Се издава Канцеларија во Тафталиџе 1, Шифра: E1978

Општи информации:

Последна промена: 22/11/2018  
Населба: Тафталиџе 1  
Локација: ул. Рузвелтова 
Површина: 150 m²
Број на соби:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 700 €
Депозит: 700 €
Провизија: 50%

Се издава празен канцелариски простор во Скопје, Тафталиџе 1 со површина од 150 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт. Цена: 700 EUR Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 150 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift. Cena: 700 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Водно 43 m²
230 €
Се издава Стан во Центар 84 m²
500 €
Се продава Стан во Тафталиџе 1 55 m²
62000 €
Се издава Куќа во Бардовци 300 m²
1500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 150 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift. Cena: 700 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.