Новел Недвижности

Се издава Канцеларија во Центар, Шифра: E1957

Општи информации:

Последна промена: 15/01/2019  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 53 m²
Број на соби:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: 2 тераси  
Клима:
Централно Парно:
Реновиран:
Паркинг:

Финансиски Информации:

Цена: 330 €
Депозит: 330 €
Провизија: 50%

Се издава празен канцелариски простор во Скопје, Центар со површина од 53 m2. Екстра: Централно Парно, Реновиран, Паркинг, Клима. Цена: 330 EUR Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 53 m2. Ekstra: Centralno Parno, Renoviran, Parking, Klima. Cena: 330 EUR

Слични Огласи

Се издава Канцеларија во Центар 55 m²
300 €
Се издава Канцеларија во Центар 55 m²
300 €
Се издава Канцеларија во Центар 55 m²
300 €
Се издава Канцеларија во Центар 55 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 53 m2. Ekstra: Centralno Parno, Renoviran, Parking, Klima. Cena: 330 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.