Новел Недвижности

Се издава Канцеларија во Центар, Шифра: E1927

Општи информации:

Последна промена: 21/02/2020  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 70 m²
Број на соби:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Реновиран:
Кујнски елементи:

Финансиски Информации:

Цена: 350 €
Депозит: 350 €
Провизија: 50%

Се издава празен канцелариски простор во Скопје, Центар со површина од 70 m2. Екстра: Реновиран, Кујнски елементи. Цена: 350 EUR Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 70 m2. Ekstra: Renoviran, Kujnski elementi. Cena: 350 EUR

Слични Огласи

Се издава Канцеларија во Центар 70 m²
300 €
Се издава Канцеларија во Центар 67 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Центар 65 m²
300 €
Се издава Канцеларија во Центар 70 m²
400 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 70 m2. Ekstra: Renoviran, Kujnski elementi. Cena: 350 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.