Новел Недвижности

Се издава Канцеларија во Центар, Шифра: E1919

Општи информации:

Последна промена: 05/02/2019  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 65 m²
Број на соби:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: 2 тераси 
Подрум: да 

Финансиски Информации:

Цена: 650 €
Депозит: 650 €
Провизија: 50%

Се издава празен канцелариски простор во Скопје, Центар со површина од 65 m2. Екстра: Цена: 650 EUR Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 65 m2. Ekstra: Cena: 650 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 100 m²
350 €
Се издава Стан во Центар 72 m²
350 €
Се издава Стан во Центар 107 m²
600 €
Се издава Кат од куќа во Водно 110 m²
350 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 65 m2. Ekstra: Cena: 650 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.