Новел Недвижности

Се издава Канцеларија во Капиштец, Шифра: E1908

Општи информации:

Последна промена: 24/09/2019  
Населба: Капиштец  
Локација:  
Површина: 26 m²
Број на соби:
Кат: приземје 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Централно Парно:
Кујнски елементи:
Кујнски апарати:

Финансиски Информации:

Цена: 200 €
Депозит: 200 €
Провизија: 50%

Се издава наместен канцелариски простор во Скопје, Капиштец со површина од 26 m2. Екстра: Централно Парно. Цена: 200 EUR Se izdava namesten kancelariski prostor vo Skopje, Kapishtec so povrshina od 26 m2. Ekstra: Centralno Parno. Cena: 200 EUR

Актуелни огласи

Се продава Куќа во Влае 230 m²
220000 €
Се издава Локал во Дебар Маало 40 m²
200 €
Се издава Стан во Кисела Вода 60 m²
260 €
Се издава Стан во Ново Лисиче 74 m²
400 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten kancelariski prostor vo Skopje, Kapishtec so povrshina od 26 m2. Ekstra: Centralno Parno. Cena: 200 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.