Novel Real Estate Logo

E1907 - Издавање - Канцеларија, Центар

Општи информации:

Последна промена: 18/01/2022  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 150 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Греење на струја:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 700 €
Депозит: 700 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава празен канцелариски простор во Скопје, Центар со површина од 150 m2. Екстра: Клима, Греење на струја, Лифт. Цена: 700 EUR
Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 150 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Lift. Cena: 700 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Карпош 2 88 m²
700 €
Се издава Канцеларија во Центар 130 m²
1000 €
Се издава Канцеларија во Дебар Маало 152 m²
1100 €
Се продава Стан во Кисела Вода 98 m²
130000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 150 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Lift. Cena: 700 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links