Новел Недвижности

Се издава Канцеларија во Центар, Шифра: E1904

Општи информации:

Последна промена: 13/03/2019  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 270 m²
Број на соби:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Реновиран:
Кујнски елементи:
Кујнски апарати:

Финансиски Информации:

Цена: 4500 €
Депозит: 4500 €
Провизија: 50%

Се издава наместен канцелариски простор во Скопје, Центар со површина од 270 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Реновиран. Цена: 4500 EUR Se izdava namesten kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 270 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Renoviran. Cena: 4500 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 62 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Дебар Маало 85 m²
350 €
Се издава Деловен Објект во Кисела Вода 2688 m²
0 €
Се издава Канцеларија во Центар 70 m²
500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 270 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Renoviran. Cena: 4500 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.