Новел Недвижности

Се издава Канцеларија во Карпош 3, Шифра: E1900

Општи информации:

Последна промена: 14/03/2019  
Населба: Карпош 3  
Локација:  
Површина: 106 m²
Број на соби:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: 2 тераси 
Година на градба: 2018 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 520 €
Депозит: 520 €
Провизија: 50%

Се издава празен канцелариски простор во Скопје, Карпош 3 со површина од 106 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Нова Зграда. Цена: 520 EUR Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Karposh 3 so povrshina od 106 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 520 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 100 m²
350 €
Се издава Стан во Центар 72 m²
350 €
Се издава Стан во Центар 107 m²
600 €
Се издава Кат од куќа во Водно 110 m²
350 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Karposh 3 so povrshina od 106 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 520 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.