Новел Недвижности

Се издава Канцеларија во Центар, Шифра: E1890

Општи информации:

Последна промена: 10/04/2019  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 72 m²
Број на соби:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Сопствено парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 400 €
Депозит: 400 €
Провизија: 50%

Се издава празен канцелариски простор во Скопје, Центар со површина од 72 m2. Екстра: Сопствено парно, Лифт, Нова Зграда. Цена: 400 EUR Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 72 m2. Ekstra: Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 400 EUR

Слични Огласи

Се издава Канцеларија во Центар 68 m²
450 €
Се издава Канцеларија во Центар 75 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Центар 73 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Центар 72 m²
400 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 72 m2. Ekstra: Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 400 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.