Новел Недвижности

Се издава Канцеларија во Центар, Шифра: E1870

Општи информации:

Последна промена: 10/10/2018  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 1041 m²
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Сопствено парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: Please contact

Се издава празен канцелариски простор во Скопје, Центар со површина од 1041 m2. Екстра: Сопствено парно, Лифт, Нова Зграда. Цена: 0 EUR Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 1041 m2. Ekstra: Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 0 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Центар 55 m²
350 €
Се издава Стан во Капиштец 75 m²
500 €
Се издава Стан во Дебар Маало 85 m²
535 €
Се продава Стан во Водно 55 m²
77500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 1041 m2. Ekstra: Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 0 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.