Новел Недвижности

Се издава Канцеларија во Дебар Маало, Шифра: E1859

Општи информации:

Последна промена: 08/04/2019  
Населба: Дебар Маало  
Локација: ул.Алберт Ајнштајн 
Површина: 100 m²
Број на соби:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: не 
Година на градба: 2005 
Клима:
Греење на струја:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 350 €
Депозит: 350 €
Провизија: 50%

Се издава празен канцелариски простор во Скопје, Дебар Маало со површина од 100 m2. Екстра: Клима, Греење на струја, Лифт. Цена: 350 EUR Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 100 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Lift. Cena: 350 EUR

Актуелни огласи

Се продава Стан во Тафталиџе 1 93 m²
99500 €
Се издава Стан во Дебар Маало 125 m²
650 €
Се издава Канцеларија во Дебар Маало 75 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Центар 61 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 100 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Lift. Cena: 350 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.