Новел Недвижности

Се издава Канцеларија во Карпош 3, Шифра: E1822

Општи информации:

Последна промена: 25/10/2018  
Населба: Карпош 3  
Локација:  
Површина: 118 m²
Број на соби:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: 2 тераси 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Паркинг:

Финансиски Информации:

Цена: 500 €
Депозит: 500 €
Провизија: 50%

Се издава празен канцелариски простор во Скопје, Карпош 3 со површина од 118 m2. Екстра: Клима, Лифт, Паркинг, Централно Парно. Цена: 500 EUR Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Karposh 3 so povrshina od 118 m2. Ekstra: Klima, Lift, Parking, Centralno Parno. Cena: 500 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 62 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Дебар Маало 85 m²
350 €
Се издава Деловен Објект во Кисела Вода 2688 m²
0 €
Се издава Канцеларија во Центар 70 m²
500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Karposh 3 so povrshina od 118 m2. Ekstra: Klima, Lift, Parking, Centralno Parno. Cena: 500 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.