Новел Недвижности

Се издава Канцеларија во Дебар Маало, Шифра: E1787

Општи информации:

Последна промена: 25/03/2019  
Населба: Дебар Маало  
Локација:  
Површина: 150 m²
Број на соби:
Кат: мезанин 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Клима:
Сопствено парно:
Лифт:
Нова Зграда:
Кујнски елементи:
Кујнски апарати:
Паркинг:

Финансиски Информации:

Цена: 1000 €
Депозит: 1000 €
Провизија: 50%

Се издава наместен канцелариски простор во Скопје, Дебар Маало со површина од 150 m2. Екстра: Лифт, Нова Зграда, Паркинг, Клима, Сопствено парно, Аларм, Камера. Цена: 1000 EUR Se izdava namesten kancelariski prostor vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 150 m2. Ekstra: Lift, Nova Zgrada, Parking, Klima, Sopstveno parno, Alarm, Kamera. Cena: 1000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 62 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Дебар Маало 85 m²
350 €
Се издава Деловен Објект во Кисела Вода 2688 m²
0 €
Се издава Канцеларија во Центар 70 m²
500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten kancelariski prostor vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 150 m2. Ekstra: Lift, Nova Zgrada, Parking, Klima, Sopstveno parno, Alarm, Kamera. Cena: 1000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.