Novel Real Estate Logo

E1738 - Издавање - Канцеларија, Центар

Општи информации:

Последна промена: 20/01/2022  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 130 m²
Број на соби:
Кат: приземје 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Двор: 70м2 
Клима:
Сопствено парно:
Нова Зграда:
Кујнски елементи:
Кујнски апарати:

Финансиски Информации:

Цена: 1000 €
Депозит: 1000 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен канцелариски простор во Скопје, Центар со површина од 130 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Нова Зграда. Цена: 1000 EUR
Se izdava namesten kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 130 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Nova Zgrada. Cena: 1000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 36 m²
240 €
Се издава Куќа во Црниче 270 m²
800 €
Се издава Стан во Карпош 2 50 m²
300 €
Се продава Куќа во Матка 80 m²
110000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 130 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Nova Zgrada. Cena: 1000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links