Новел Недвижности

Се издава Канцеларија во Центар, Шифра: E1728

Општи информации:

Последна промена: 21/05/2020  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 104 m²
Број на соби:
Кат: приземје 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Клима:
Централно Парно:
Нова Зграда:
Паркинг:

Финансиски Информации:

Цена: 800 €
Депозит: 800 €
Провизија: 50%

Се издава празен канцелариски простор во Скопје, Центар со површина од 104 m2. Екстра: Клима, Нова Зграда, Паркинг, Централно Парно. Цена: 800 EUR Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 104 m2. Ekstra: Klima, Nova Zgrada, Parking, Centralno Parno. Cena: 800 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 50 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Центар 200 m²
3000 €
Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 50 m²
250 €
Се издава Канцеларија во Центар 104 m²
800 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 104 m2. Ekstra: Klima, Nova Zgrada, Parking, Centralno Parno. Cena: 800 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.