Novel Real Estate Logo

E1715 - Издавање - Канцеларија, Дебар Маало

Општи информации:

Последна промена: 09/06/2021  
Населба: Дебар Маало  
Локација:  
Површина: 35 m²
Број на соби:
Кат: високо приземје 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Клима:
Греење на струја:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 180 €
Депозит: 180 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава празен канцелариски простор во Скопје, Дебар Маало со површина од 35 m2. Екстра: Клима, Греење на струја, Нова Зграда, Гаража. Цена: 180 EUR
Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 35 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Nova Zgrada, Garaza. Cena: 180 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Карпош 3 115 m²
600 €
Се продава Стан во Карпош 3 115 m²
169500 €
Се издава Стан во Центар 65 m²
0 €
Се издава Стан во Центар 66 m²
380 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 35 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Nova Zgrada, Garaza. Cena: 180 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.