Новел Недвижности

Се издава Канцеларија во Центар, Шифра: E1692

Општи информации:

Последна промена: 20/11/2018  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 160 m²
Број на соби:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:
Паркинг:

Финансиски Информации:

Цена: Please contact

Се издава празен канцелариски простор во Скопје, Центар со површина од 160 m2. Екстра: Централно Парно, Лифт, Нова Зграда, Паркинг. Цена: 0 EUR Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 160 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Parking. Cena: 0 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 112 m²
1400 €
Се издава Куќа во Тафталиџе 2 300 m²
1600 €
Се издава Стан во Дебар Маало 90 m²
420 €
Се издава Стан во Дебар Маало 33 m²
200 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 160 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Parking. Cena: 0 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.