Новел Недвижности

Се издава Канцеларија во Центар, Шифра: E1686

Општи информации:

Последна промена: 25/01/2017  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 49 m²
Број на соби:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:

Финансиски Информации:

Цена: 250 €
Депозит: 250 €
Провизија: 50%

Се издава празен канцелариски простор во Скопје, Центар со површина од 49 m2. Екстра: Цена: 250 EUR Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 49 m2. Ekstra: Cena: 250 EUR

Слични Огласи

Се издава Канцеларија во Центар 44 m²
250 €
Се издава Канцеларија во Центар 50 m²
250 €
Се издава Канцеларија во Центар 50 m²
200 €
Се издава Канцеларија во Центар 50 m²
260 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 49 m2. Ekstra: Cena: 250 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.