Новел Недвижности

Се издава Канцеларија во Дебар Маало, Шифра: E1684

Општи информации:

Последна промена: 09/09/2020  
Населба: Дебар Маало  
Локација:  
Површина: 90 m²
Број на соби:
Кат: високо приземје 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Клима:
Греење на струја:

Финансиски Информации:

Цена: 800 €
Депозит: 800 €
Провизија: 50%

Се издава празен канцелариски простор во Скопје, Дебар Маало со површина од 90 m2. Екстра: Клима, Греење на струја. Цена: 800 EUR Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 90 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja. Cena: 800 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Тафталиџе 1 84 m²
500 €
Се продава Стан во Капиштец 151 m²
190000 €
Се издава Стан во Мичурин 72 m²
350 €
Се издава Стан во Центар 74 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 90 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja. Cena: 800 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.