Новел Недвижности

Се издава Канцеларија во Центар, Шифра: E1677

Општи информации:

Последна промена: 22/10/2020  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 130 m²
Број на соби:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Имотен лист:
Кујнски елементи:
Кујнски апарати:

Финансиски Информации:

Цена: 700 €
Депозит: 700 €
Провизија: 50%

Се издава наместен канцелариски простор во Скопје, Центар со површина од 130 m2. Екстра: Употребна дозвола. Цена: 700 EUR Se izdava namesten kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 130 m2. Ekstra: Upotrebna dozvola. Cena: 700 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Центар 80 m²
400 €
Се издава Куќа во Тафталиџе 2 181 m²
1500 €
Се издава Стан во Ново Лисиче 74 m²
375 €
Се продава Стан во Карпош 2 45 m²
61900 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 130 m2. Ekstra: Upotrebna dozvola. Cena: 700 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.