Новел Недвижности

Се издава Канцеларија во Центар, Шифра: E1672

Општи информации:

Последна промена: 13/10/2020  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 96 m²
Број на соби:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 300 €
Депозит: 300 €
Провизија: 50%

Се издава празен канцелариски простор во Скопје, Центар со површина од 96 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт. Цена: 300 EUR Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 96 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift. Cena: 300 EUR

Слични Огласи

Се издава Канцеларија во Центар 95 m²
300 €
Се издава Канцеларија во Центар 100 m²
350 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 96 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift. Cena: 300 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.