Новел Недвижности

Се издава Канцеларија во Центар, Шифра: E1654

Општи информации:

Последна промена: 30/05/2019  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 130 m²
Број на соби:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 1800 €
Депозит: 1800 €
Провизија: 50%

Се издава празен канцелариски простор во Скопје, Центар со површина од 130 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт. Цена: 1800 EUR Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 130 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift. Cena: 1800 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 61 m²
300 €
Се издава Канцеларија во Центар 80 m²
0 €
Се издава Куќа во Жданец 400 m²
1500 €
Се издава Куќа во Бардовци 300 m²
1500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 130 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift. Cena: 1800 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.